Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

ArtBlog.sk – Hudba, Film, Divadlo, Literatúra | January 21, 2019

Scroll to top

Top

Teapot ponúka svoj nepokoj na bezplatné stiahnutie

| On 13, Apr 2012

Patrí k rezidentným DJ-om Wilsonicu, zúčastnil sa i Red Bull Music Academy v Ríme, pódium zdieľal s Jamiem Woonom, Coldcut alebo Teebsom, zaujal i svojim bočným shitgazovým projektom Obete sekty. Teapot, doma známy aj ako Tomáš Ferko sa v týchto dňoch zaraďuje k interpretom, ktorí už svoje diela vydali pod vydavateľstvom Exitab. Remixový singel Unrest II v týchto dňoch vychádza, po zániku jeho predošlého vydavateľa BlueBlackMusic, v reedícii s novým obalom od Jozefa Tušana z Bios a remixami od Stratasoula, Stroonu i ďalších.

Teapot

Digitálne EP Unrest II, ktoré bolo pôvodne vydané v lete minulého roka, je predchodcom nielen Teapotovho sedempalcového singla, ktorý by mal na trh prísť v najbližších mesiacoch, ale aj dlho plánovaného albumu. Elektronik Teapot novo prepája svoje dva hudobné svety – noise projektu Obete sekty a elektronické rozmedzie žánrov ako dubstep, minimal a cinematického IDM, ktoré ukázal na množstve kompilácií a remixov.

EP Unrest II obsahuje päť skladieb, bezplatne sa dá stiahnuť zo stránok vydavateľstva Exitab, prípadne Exitabovského e-shopu na portále Bandcamp, kde sa dá takisto zakúpiť za dobrovoľný príspevok.

Ešte počas mesiaca apríl môžete vydavateľstvo Exitab, fungujúce ako občianske združenie, podporiť svojimi dvoma percentami z daní. Viac informácií o tejto kampani nájdete na stránke vydavateľstva.

Zdroj: Filip Drabek

 

[c foto="Filip Drábek"]