Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

ArtBlog.sk – Hudba, Film, Divadlo, Literatúra | January 21, 2019

Scroll to top

Top

Bruno Benetton Free Band pripravuje druhý album (Nové hudobné videoklipy)

Bruno Benetton Free Band pripravuje druhý album (Nové hudobné videoklipy)

| On 24, Nov 2011

Dnes začíname v Amerike a skončíme na Slovensku. Keď som objavil nový klip Fleet Foxes, myslel som, že bude populárnejší. Nemal ani päťsto vzhliadnutí. Pritom ide o slávnu formáciu a vydarený videoklip. Na Slovensku sa o slovo hlási kapela Bruno Benetton Free Band, taktiež s novým klipom. Samozrejme, čaká vás niekoľko ďalších výnimočných počinov, hodných pozornosti širšieho publika.

Fleet Foxes – The Shrine / An Argument (6. 11. 2011)

Skupina Fleet Foxes má za sebou plodný a ťažký rok. Vydali totiž nový album, a keďže debut mal obrovský úspech, muselo byť náročné pracovať na nových skladbách pod istým tlakom okolia. Avšak zvládli to bravúrne. Nedávno zverejnili nový klip. Je animovaný, veľmi dobre sa na neho pozerá a ešte lepšie počúva.

The Rapture – Sail Away (7. 11. 2011)

http://www.youtube.com/watch?v=HoAEMaYolNI

Kapelu The Rapture možno označiť aj ako skupinu zabávačov. Nie však v zmysle zábavného priemyslu. Ich hudba je dynamická, mieša niekoľko štýlov a nikdy nenudí. To všetko platí aj o novom albume In The Grace of Your Love. Zabávajú svojimi piesňami a rovnako je to aj s ich novým klipom.

Sepalcure – Pencil Pimp (9. 11. 2011)

Predstavte si spomalené video, v ktorom sa skoro nič nedeje. Pridajte do pozadia tanečnú hudbu. Bláznovstvo? Ani nie. Pozrite si video produkované ku skladbe Pencil Pimp. Pochádza z nového, ešte čerstvého albumu formácie Sepalcure. Ide o spoluprácu dvoch amerických DJ-ov a výsledok je naozaj príjemný na počúvanie.

Wu Lyf – We Bros (15, 11. 2011)

Keď som prvýkrát počul nejakú pieseň od skupiny Wu Lyf, mal som pocit, že ide o veľkú recesiu. Skvelé hudobné podklady, štipka indie-rocku, závan post-rocku. Potom prišiel spev. Akoby spevák stratil hlas po večernej zábave, no i tak sa snaží. Teraz si už neviem predstaviť príslušnejší prejav. Zábavné a zaujímavé.

The Big Pink – Hit The Ground (Superman) (16. 11. 2011)

Elektro-rockové duo sa vracia. The Big Pink sa zjavili pred dvomi rokmi pod hlavičkou alternatívneho vydavateľstva 4AD. Ich debut mal úspech. Či naň nadviažu druhou platňou, ktorá vychádza v januári sa ťažko hodnotí. Prvý singel sa podaril, veď si ho pustite aj s novým klipom.

Bruno Benetton Free Band – Clothed in roots and fire (17. 11. 2011)

Slovenská kapela Bruno Benetton Free Band sa prezentuje novým klipom. Ide už o tretí z albumu The Phenomenons of Pop. Zvolili atmosférickejšiu pieseň a musím pochváliť pekne spravený futuristický svet prezentovaný vo videu. V zime chce formácia pracovať na nasledovníkovi, tak snáď sa im to podarí.