Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

ArtBlog.sk – Hudba, Film, Divadlo, Literatúra | November 20, 2018

Scroll to top

Top

Zimný Žákovic Open už tento piatok! Prídu Billy Barman, Hex, Tata Bojs aj Para

| On 03, Nov 2011

Bratislava. – Bratislavský klub MMC sa v piatok 4.novembra začne napĺňať už o 19. hodine. Dôvodom budú koncerty skupín Para, Hex, Billy Barman a českých  Tata Bojs. Zimný Žákovic teda opäť privíta tie najpopulárnejšie kapely zo Slovenska aj Čiech. Fanúšikovia sa môžu tešiť najmä na koncertnú premiéru niektorých nových piesní kapiel.

Zimný Žákovic Open

Kapely Billy Barman, Para a Tata Bojs zavŕšia v klube MMC svoje spoločné turné po slovenských mestách. Publiku pritom predstavia aj nové skladby.

Billy Barman aj Para album ešte len pripravujú, pražskí Tata Bojs  vydali album Ležatá osmička len nedávno. V Českej republike sa medzičasom stal jedným z najpredávanejších albumov súčasnosti. Ako avizoval jeden zo zakladateľov skupiny Milan Cais, na koncerte budú hrať aj najstaršie songy. S novým albumom  sa predvedie aj kapela Hex, ktorá  zahrá prvýkrát naživo napríklad aj svoj nový singel 35 rokov.

„Všetko nasvedčuje tomu, že bude klub MMC v piatok beznádejne vypredaný. Ľudia sa môžu tešiť na silnú zostavu kapiel, ktoré sú obľúbené na festivaloch,“ vyjadril sa organizátor festivalu Žákovic Open Tomáš Yxo Dohňanský. Podujatie má obmedzenú kapacitu 800 miest.

Dvere klubu MMC sa v piatok otvoria už o 19. hodine, prvý koncert však začne až o 20. hodine. Štartujúcou kapelou bude Billy Barman, po nich Hex(21:20), Para (22:40) a koncertnú bodku urobia Tata Bojs desať minút po polnoci.

Lístky sú v predaji v sieti Ticketportal a u Dr. Horáka za cenu 12 eur, na mieste sa budú predávať za 15 eur.

Bližšie informácie nájdete na:

www.zakovicopen.sk alebo www.facebook.com/zakovicopen

Zdroj: Regina Annušová/Žákovic open