Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

ArtBlog.sk – Hudba, Film, Divadlo, Literatúra | February 15, 2019

Scroll to top

Top

Divadlo Lab otvára už svoju druhú divadelnú sezónu!

| On 02, Okt 2011

Bratislava, Divadlo Lab. – Študentské Divadlo Lab Divadelnej fakulty VŠMU otvára 4. októbra 2011 o 19:00 hod. už svoju druhú divadelnú sezónu! Ako prvé predstavenie novej sezóny uvedieme vynikajúci titul ruského autora, ktorý mal premiéru minulý rok, Smrť Tarelkina od A. V. Suchovo-Kobylina.
Smrť Tarelkina

Uvidíte čiernu komédiu zo života úradníkov, kde lož, korupcia a násilie hrajú hlavnú úlohu, kde sa hrá o život i o smrť, kde sa hrá o seba samého, kde ryby mlčia a papiere šuštia. Čaká Vás rozprávanie o osude človeka, byrokracii, korupcii a policajnom aparáte očami mladých tvorcov.

V priebehu novej sezóny Vám Divadlo Lab prinesie opäť vyše desať výnimočných premiér a môžete sa tešiť i na iné aktivity, počas ktorých budete môcť nahliadnuť do „kuchyne“ nášho divadla, a to nie len ako divák. Navyše, v júni pripravuje Divadelná fakulta VŠMU už 19. ročník medzinárodného festivalu divadelných škôl Istropolitana Projekt.

Tešíme sa na Vás!

A. V. Suchovo-Kobylin: Smrť Tarelkina, 04. 10. 2011, 19. 00 hod. Divadlo Lab, Svoradova 4, Bratislava. Divadelná fakulta VŠMU.

Zdroj: Zuzana Hrdlickova, Divadlo LAB