Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

ArtBlog.sk – Hudba, Film, Divadlo, Literatúra | February 22, 2019

Scroll to top

Top

Pozor na Beyoncé, je nezastaviteľná (Nové hudobné videoklipy)

Pozor na Beyoncé, je nezastaviteľná (Nové hudobné videoklipy)

| On 14, Júl 2011

Mohlo by sa zdať, že s príchodom leta bude nových videoklipov ubúdať. Čiastočne to tak je, ale stále ich dosť vychádza na to, aby sa z nich niekoľko dalo vybrať. Tento týždeň neponúka veľmi nápadité videá, no aspoň hudobne človeka naplní. Vrchol predstavuje Bill Callahan so singlom America!, ďalej sa môžete pozrieť na Beyoncé, The Kills, Arctic Monkeys, The Strokes, The Pains of Being Pure at Heart, rappera Raekwona či producenta Flying Lotus.

The Kills – Future Starts Slow (20. 6. 2011)

The Kills sú na scéne už viac ako desaťročie, majú na konte veľmi vydarené a vysoko cenené albumy. Najaktuálnejší Blood Pressures rozdelil fanúšikov aj kritikov na dva tábory (prví sú nadšení, druhí sklamaní). Najlepšie si vytvoríte názor, keď si ho vypočujete. A momentálne ponúkajú video k piesni Future Starts Slow, kde ich uvidíte na pódiu aj v šatni.

Bill Callahan – America! (1. 7. 2011)

Bill Callahan patrí k jedným z mála interpretov, ktorí začali svoju kariéru pod pseudonymom a neskôr začali používať svoje skutočné meno. Napriek nie veľmi vydareným začiatkom ho považujú dnes za talentovaného hudobníka, ktorého tvorbu sa oplatí sledovať. Pozrite si animovaný klip k piesni America! z posledného počinu Apocalypse.

The Pains of Being Pure at Heart – The Body (5. 7. 2011)

Indie-popová formácia The Pains of Being Pure at Heart z New Yorku pokračuje po vydarenom eponymovom debute ďalším dielom, z ktoré pochádza aj pieseň The Body. Vypočujte si a zistite, aká hudobná budúcnosť ich čaká. Zdá sa, že zatiaľ veľmi svetlá.

Arctic Monkeys – The Hellcat Spangled Shalalala (6. 7. 2011)

Štvorčlenná skupina Arctic Monkeys prišla pred vyše mesiacom s novinkou Suck It and See a opäť si získala svojou hudbou davy. Pozrite si video a vypočujte druhý singel platne.

Flying Lotus – MmmHmm (6. 7. 2011)

Naposledy ohromil americký producent elektronickej hudby Flying Lotus celý svet s minuloročným albumom Cosmogramma, niektorými považovaný aj za udalosť roka (samozrejme, hudobnú). Pieseň MmmHmm je veľmi príjemná záležitosť a klip je tiež podobne poňatý.

Raekwon – Rich & Black (6. 7. 2011)

Raekwon je členom známej hip-hipovej formácie Wu-Tang Clan z New Yorku, ale podobne ako ostatní členovia rozvíja svoju sólovú kariéru. Skladba Rich & Black pochádza z platne Shaolin vs. Wu-Tang.

Beyoncé – Best Thing I Never Had (7. 7. 2011)

R&B soulová diva Beyoncé láka v poslednom čase pozornosť mnohých hudobných kritikov aj fanúšikov. Prednedávnom vydala štvrtý štúdiový album s poetickým názvom 4, ktorý sa hneď usadil na vrcholoch rebríčkov. Predchádzalo tomu najmä skvelé vystúpenie na Glastonbury, kde bola headlinerom.

The Strokes – Taken For A Fool (8. 7. 2011)

Patríte do skupiny sklamaných alebo nadšených ohľadom posledného albumu The Strokes? Tak či onak, na piesni Taken For A Fool by sa mali vaše názory stretnúť. Len škoda, že klip tomu nenasvedčuje.