Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

ArtBlog.sk – Hudba, Film, Divadlo, Literatúra | November 20, 2018

Scroll to top

Top

Koncert skupiny SEKACHI DOBROTTI v Stupavskej synagóge

| On 25, Máj 2011

Pozývame Vás na koncert koncert skupiny SEKACHI DOBROTTI

  • Peter Krajniak – el. husle
  • Peter Machajdík – klávesové nástroje
  • Jozef Vlk – processing, gui, laptop, synths

Náhodný výber z nekonečného priestoru neobmedzených možností slovenského skladateľa Petra Machajdíka, huslistu Petra Krajniaka a Jožka Vlka.

Peter Krajniak je koncertný majster Bratislavského komorného orchestra, riaditeľ Janáčkovej filharmónie v Ostrave a člen súboru Solamente naturali. Meno Jozef Vlk sa spája množstvom divadelných, filmových, tanečných a iných produkcií, najviac asi s projektami Debris Company a Double Affair. Peter Machajdík tvorí a spolupracuje s významnými osobnosťami medzinárodnej hudobnej scény ako sú napríklad Jon Anderson zo slávnych Yes, David Moss, Floraleda Sacchi, Jozef Lupták apod. Jeho diela zazneli v posledných rokoch v interpretácii Janáčkovej filharmónie, Štátneho komorného orchestra Žilina, Filharmónie Bydgoszcz či Luganského symfonického orchestra.

Synagóga Stupava, Hlavná ulica.

Sobota 28.5.2011, 20:00

Vstupné: 3 € / 2 €

Ako sa dostanete do stupavskej synagógy?

Budova synagógy sa nachádza v bočnej ulici približne 150 metrov od hlavnej cesty. Orientačným bodom je rímsko-katolícky kostol na Námestí svätej Trojice. Oproti kostolu cez Hlavnú ulicu sa nachádza budova Tatra banky, pozdĺž ktorej sa tiahne z boku budovy parkovisko. Chodníkom, ktorý vedie cez parkovisko, sa dostanete k budove synagógy.