Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

ArtBlog.sk – Hudba, Film, Divadlo, Literatúra | February 22, 2019

Scroll to top

Top

Beastie Boys natočili klip plný hereckých hviezd (Nové hudobné videoklipy)

Beastie Boys natočili klip plný hereckých hviezd (Nové hudobné videoklipy)

| On 12, Máj 2011

Obsadiť väčší počet amerických hereckých hviezd v jednom videoklipe pokope si zasluhuje obdiv. Skupina Beastie Boys to dokázala a v krátkom filme hrajú bok po boku Elijah Wood, Jack Black či Steve Buscemi. Ďalšie veľké herecké meno predstavila aj Lykke Li v novom klipe. Pozrieť si tiež môžete elektro-popovú kapelu Holy Ghost!, sľubené pokračovanie od PJ Harvey, pesničkára J Mascisa a britskú alternatívu zastupuje formácia Death Cab For Cutie.

Beastie Boys – Make Some Noise (21. 4. 2011)

Hip-hopové legendy Beastie Boys nedávno vydali svoj dva roky odkladaný album pod názvom Hot Sauce Committee Part Two. Americkému triu sa podarilo získať pre svoj videoklip až neskutočný počet hollywoodskych celebrít (Seth Rogen, Danny McBride, Elijah Wood, Steve Buscemi, Orlando Bloom, Jack Black, Kirsten Dunst, …). Okrem klasickej stopáže k piesni natočili aj tridsať minút dlhú verziu.

Lykke Li – Sadness is a Blessing (26. 4. 2011)

Mladá Švédka Lykke Li prichádza s ďalším klipom k skladbe Sadness is a Blessing z aktuánej platne Wounded Rhymes. V hlavnej úlohe sa predstaví sama speváčka a sekundovať jej bude krajan a slávny herec Stellan Skarsgård.

Holy Ghost! – Wait & See (27. 4. 2011)

Holy Ghost! je elektro-popové duo z New Yorku, ktoré pred časom vydalo svoj eponymový debut. Upozornili na seba singlom Hold On a tiež mnohými vydarenými remixami známych formácií (MGMT, Jazzanova, LCD Soundsystem, Cut Copy, …).

PJ Harvey – Bitter Branches (28. 4. 2011)

PJ Harvey sľúbila, že natočí krátky film ku každej piesni z jej posledného albumu Let England Shake. Po krátkej odmlke ich vypustila viac naraz a do konca jej zostáva už len posledný. Všetky hotové si môžete pozrieť a vypočuť na oficiálnom Youtube.

J Mascis – Is It Done (6. 5. 2011)

Sólová tvorba J Mascisa je nenáročná a príjemná, výborná na relax a pritom svieža. Frontman a gitarista Dinosaur Jr dokáže svojimi piesňami navodiť pokojnú atmosféru a poslucháča nenudiť. Rovnako dobre sa pozerá na klip ku skladbe Is It Done.

Death Cab For Cutie – Home Is A Fire (6. 5. 2011)

Death Cab For Cutie je pomerne známa alternatívna skupina z Ameriky. Posledný album vydali pred tromi rokmi a zdá sa, že nabili baterky, načerpali inšpiráciu a vracajú sa s novými piesňami. Home Is A Fire je prvou skladbou z chystaného Codes and Keys.