Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

ArtBlog.sk – Hudba, Film, Divadlo, Literatúra | February 24, 2019

Scroll to top

Top

Kuvik – 11. 04. 2011

Kuvik – 11. 04. 2011

| On 11, Apr 2011

Kuvik 1 (beta) – filmová hudba

Prvý diel Kuvika sa dostáva na svetlo sveta a my s ním vstupujeme do búrlivejších vôd. Niežeby písanie textov neznamenalo dostatočnú výzvu, ale radi by sme ponúkli možnosť získať informácie aj takýmto spôsobom. Nosným obsahom úvodnej časti bude rozhovor s Petrom Pavlíkom o filmovej hudbe, tohtoročných oskarových nominantoch a víťazoch, o vzniku soundtrackov a skladateľoch z filmovej brandže.

Pravidelnou súčasťou každého dielu bude kultúrny infoservis o nadchádzajúcich podujatiach (festivaloch, koncertoch, výstavách, atď.). Tentokrát sa dozviete o pokračovaní Febiofestu, festivale dokumentárnych filmov DOCsk, či kto bude oslavovať desať rokov vzniku a mnohé ďalšie.

Navštívili sme výstavu Playing With God mladého umelca Michala Černušáka v bratislavskej Open Gallery a povieme vám, prečo by ste mali na ňu zájsť pozrieť. Na záver spomenieme niekoľko hudobných tipov a následne sa rozlúčime.

Keďže je to náš prvý pokus, radi privítame akékoľvek rady a nápady či kritiku. Taktiež môžete napísať o čom by ste chceli v budúcnosti počuť, prípadne koho by sme mohli pre vás vyspovedať. Ďakujeme a prajeme príjemné počúvanie.

[kuvik file="http://artblog.sk/wp-content/uploads/kuvik1.mp3" title="Kuvik - 11. 04. 2011"]

Download podcast.


Pre netrpezlivých:
Rozhovor s Petrom Pavlíkom – 1:07
Druhý vstup – 17:16
Infoservis – 18:16
Tretí vstup – 22:31
Reportáž z Open Gallery – 23:21
Štvrtý vstup – 31:38